Ersin İnşaat
info@ersinins.com.tr
 • ersininsaat2

  Ersin İnşaat

  Melita Park 1

 • ersininsaat1

  Melita Park 2

  Hayalinizdeki Zerafet

 • ersininsaat4

  Ersin İnşaat

  Şehrin İçinde, Şehirden Uzak Bir Mekan

 • ersininsaat5

  Ersin İnşaat

  Melita Park 3

 • ersininsaat6

  Melita Park 4

  Hayalinizdeki Zerafet

 • ersininsaat2

  Ersin İnşaat

  Şehrin İçinde, Şehirden Uzak Bir Mekan


KURUMSAL
Ersin İnşaat
     Erşin İnşaat ve Aluminyum Doğrama San. Tic. Ltd. Şti.
     Kurucumuz Sn. Hasan Çat, 1980 yılında inşaat sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. Uzun zaman boyunca bir çok yapı ve inşaat projelerinde çalışan kurucumuz, edindiği bilgi ve tecrübeyi kendi hizmet altyapısında kullanmak adına 1992 yılında Mersin’de Ersin İnşaat ve Aluminyum San. Tic. Ltd. Şti.’yi kurmuştur.

     Mersin ve Malatya’da birçok inşaat projesini hayata geçiren işletmemiz 2009 yılına dek toplam 13 Blok İnşaat projesini başarı ile tamamlamıştır. Sektörde kazanılan tecrübeyi, müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına markalaştırmak isteyen işletmemiz, kurumsallaşma yolunda bir adım atarak, bundan sonraki projelerini MELİTA PARK markası altında devam ettirmeyi hedeflemiştir. 2009 yılında başlanan bu girişimden 2014 yılına dek toplam 4 adet MELİTA PARK Projesi hayata geçirilmiştir.

Melita Park Projelerimiz Sırasıyla;
       Melita Park 1 (GMK Bulv. Üzeri Merko Sitesi karşısı);
       Melita Park 2 (KİPA AVM Batı Karşısı);
       Melita Park 3 (KİPA AVM Batı Karşısı);
       Melita Park 4 (GMK Bulv. 416 Numara);
olarak konumlanmaktadır.

     Melita Park olarak inşaatlarımızın proje aşamasında kullanım, inşaat aşamasında dayanıklılık, dekorasyon aşamasında kaliteden ödün vermemek öncelikli hedefimiz olmuştur.

     Yapılan tüm projelerimizde kullanılan malzemeler ve uygulanan işçilik yüksek standartlarda korunmaktadır. Projelendirme aşamasında, yapılan inşaatlarımızda yapının fonksiyonel ve tam kullanılabilir olmasını esas alarak projelerimizi oluşturmaktayız. Bu sayede, projelerimizde siz müşterilerimize kullanım kolaylığı sunmakta, ölü alanları ortadan kaldırmaktayız.

     İnşaatlarımızın yapıldığı civarlarda, yapı, dizayn ve işçilik farkınının diğer inşaatlara göre ne denli farklı olduğunu net bir şekilde görebilmeniz sizlere ayrı bir keyif verecektir.

     Melita Park projelerinde kullanılan malzemelerin birinci sınıf ve sağlamlık açısından en üst seviyede olmasına özellikle dikkat edilmektedir. Bu vizyonumuz, Projelerimizin yıllarca ilk gün sağlamlığında ve dayanıklılığından olmasının en önemli sebebidir.

     Melita Park Projelerinde işletmemiz belirli markalaşmış ürünleri tercih etmektedir. Kullanılan zemin kaplamalar, iç dekorasyon, boya, mobilya malzemeleri, vitrifiye, seramik, granit, radyatör malzemeleri birinci sınıf kalitededir.

     2014 yılı itibarı ile de Ersin İnşaat olarak, Yeni Melita Park projeleri ile Mersin’i tanıştırmaya devam etme hedefinde olmak bizlere gurur ve heyecan vermektedir.

     Yaptığımız işler ve memnun müşterilerimiz her zaman bizler için ilham kaynağı olmuştur. Sizleri de bu mutlu aile içinde görmek bizlere gurur verecektir.

Artıcephe
Ersin İnşaat Ltd. Şti.
Copyright 2014 Tüm Hakları Saklıdır.
www.ersinins.com.tr
Aydınlıkevler Mah. 2028 Sk.
No:1 MelitaPark 4 K:2 N:3 Yenişehir/MERSİN
T.0324 325 83 33
info@ersinins.com.tr